Home

Emigrate bezdrôtový Podrobne vyhrala prievidza futbal dnes prízrak aktovka čokoľvek

FC Baník Prievidza | Facebook

ŠK Odeva Lipany - MFK Skalica: ONLINE zo Slovnaft Cup dnes, 4. kolo LIVE |  SPORTNET
ŠK Odeva Lipany - MFK Skalica: ONLINE zo Slovnaft Cup dnes, 4. kolo LIVE | SPORTNET

Prievidza vyhrala v Komárne, doma nastúpi s mečbalom | Športky.sk

FC Baník Prievidza - ženy - IV. Kolo II. Ligy žien západ skupina B! 😊 Ženy  dnes odohrali svoj další majstrovský zápas na pôde Beluše 😊 TJ KOVO Beluša  - FC Baník
FC Baník Prievidza - ženy - IV. Kolo II. Ligy žien západ skupina B! 😊 Ženy dnes odohrali svoj další majstrovský zápas na pôde Beluše 😊 TJ KOVO Beluša - FC Baník

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské  Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS

V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY  Horná Nitra
V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY Horná Nitra

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v Prievidzi, Jaslovské Bohunice zdolali  Domanižu | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v Prievidzi, Jaslovské Bohunice zdolali Domanižu | TRNAVSKÝ HLAS

REGIONÁLNY FUTBAL: Vonku uspeli Lehota, Prievidza a Handlová, nový líder z  Pravenca vyhral - SME | MY Horná Nitra
REGIONÁLNY FUTBAL: Vonku uspeli Lehota, Prievidza a Handlová, nový líder z Pravenca vyhral - SME | MY Horná Nitra

Hamšíkov Trabzonspor povrdil nadvládu v Turecku: Po jasnom triumfe vyhral  Superpohár! | Športky.sk
Hamšíkov Trabzonspor povrdil nadvládu v Turecku: Po jasnom triumfe vyhral Superpohár! | Športky.sk

Volejbalisti VT Prievidza vyhrali nad Projektom RD SVF

Prípravné zápasy mládeže (5.2.) | FK Železiarne Podbrezová

MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi  triumfovala BC Prievidza - Webnoviny.sk
MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi triumfovala BC Prievidza - Webnoviny.sk

Oblastný futbal: V šlágri jesene víťazstvo Nedožier-Brezian, v sedmičke  líder zbíjal v - SME | MY Horná Nitra
Oblastný futbal: V šlágri jesene víťazstvo Nedožier-Brezian, v sedmičke líder zbíjal v - SME | MY Horná Nitra

Niké SBL: Prievidza v dohrávke derby porazila Handlovú

Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri  vyhrali v Prievidzi
Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri vyhrali v Prievidzi

3. liga, 11. kolo: DAC B/Vrakúň - FC Baník HN Prievidza & Handlová 2:0  (1:0) » DAC 1904
3. liga, 11. kolo: DAC B/Vrakúň - FC Baník HN Prievidza & Handlová 2:0 (1:0) » DAC 1904

FC Baník Prievidza | Prievidza

Piešťanský denník

Futbal ZsFZ: Radimov aj Gbely získali body na ihriskách súperov

Niké extraliga mužov: Volejbalisti Spartaka Myjava vyhrali v Prievidzi

VIDEO Fantázia! Slovan vyhral skupinu a postúpil do osemfinále Európskej  konferenčnej ligy | Športky.sk
VIDEO Fantázia! Slovan vyhral skupinu a postúpil do osemfinále Európskej konferenčnej ligy | Športky.sk

Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá  vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS

Regionálny futbal: Lehota sa "utrhla" na dva body, Prievidza sa vrátila s  prázdnymi rukami - SME | MY Horná Nitra
Regionálny futbal: Lehota sa "utrhla" na dva body, Prievidza sa vrátila s prázdnymi rukami - SME | MY Horná Nitra