ŠK Vrakuňa – Stránka 8 – Vitajte na stránke futbalového klubu

ŠKF Sereď | Sered'

A-tím – ŠK Vrakuňa

Šport – Bratislava Vrakuňa

III. liga: Bánová udelila Vrakuni kanára, do streleckej listiny sa zapísalo  päť hráčov - SME | MY Žilina
III. liga: Bánová udelila Vrakuni kanára, do streleckej listiny sa zapísalo päť hráčov - SME | MY Žilina

Zápas s ŠK Vrakuňa Bratislava skončil víťazstvom hostí 1:3. Slabší vstup do  zápasu nás stál dva rýchle góly. V druhom polčase sme pridali, zabrzdil  nás... | By SFC Kalinkovo | Facebook
Zápas s ŠK Vrakuňa Bratislava skončil víťazstvom hostí 1:3. Slabší vstup do zápasu nás stál dva rýchle góly. V druhom polčase sme pridali, zabrzdil nás... | By SFC Kalinkovo | Facebook

Víťazom pohára Bratislavského futbalového zväzu v ročníku 2021/2022 sa stal  ŠK Vrakuňa | SPORTNET
Víťazom pohára Bratislavského futbalového zväzu v ročníku 2021/2022 sa stal ŠK Vrakuňa | SPORTNET

Vrakuňa – Bratislava Vrakuňa

ŠK Vrakuňa – Stránka 5 – Vitajte na stránke futbalového klubu

ŽENY ŠK VRAKUŇA VYHRALI TURNAJ V ŠPANIELSKU – Bratislavský Futbalový Zväz

SLOVNAFT CUP – Spoznali sme postupujúcich z predkola a dvojice 1. kola.  Zápasy môžete sledovať aj naživo | Slovenský futbalový zväz
SLOVNAFT CUP – Spoznali sme postupujúcich z predkola a dvojice 1. kola. Zápasy môžete sledovať aj naživo | Slovenský futbalový zväz

FK Dúbravka - 📝 VÍKENDOVÝ ROZPIS ZÁPASOV - NEDEĽA 24.4. Po dnešnej bohatej  nádielke nás čaká zajtra dalších 9 stretnutí. Na 🏟 domácom štadióne sú to  zápasy staršieho dorastu a mladších žiakov
FK Dúbravka - 📝 VÍKENDOVÝ ROZPIS ZÁPASOV - NEDEĽA 24.4. Po dnešnej bohatej nádielke nás čaká zajtra dalších 9 stretnutí. Na 🏟 domácom štadióne sú to zápasy staršieho dorastu a mladších žiakov