Home

Naklonený stáť breh v ktorej minúte najčastejšie padne gól vo futbale slovo veľký ekológ

MS VO FUTBALE 2022 Osudový okamih, ktorý poslal Nemcov domov: FIFA  vysvetľuje sporný gól | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Osudový okamih, ktorý poslal Nemcov domov: FIFA vysvetľuje sporný gól | Športky.sk

2.časť: Základné termíny a pojmy v tipovaní

Jakub Paur sa vrátil v streleckej forme: Hráme bez tlaku, čo nám pomáha |  Žilinský večerník
Jakub Paur sa vrátil v streleckej forme: Hráme bez tlaku, čo nám pomáha | Žilinský večerník

Mizéria Pohronia pokračuje. Trenčín rozhodol v 2. polčase - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Mizéria Pohronia pokračuje. Trenčín rozhodol v 2. polčase - Fortuna liga - Futbal - Športweb

ONLINE EURO 2020: Severné Írsko - Slovensko (+ zostavy) | SPORTNET

Debut ako hrom!

EURO 2020: Francúzsko - Švajčiarsko, online prenos z ME vo futbale |  Športky.sk
EURO 2020: Francúzsko - Švajčiarsko, online prenos z ME vo futbale | Športky.sk

Tipy na futbal - jednotlivé druhy stávok, stratégie a osvedčené rady

Slovan Bratislava získal trinásty titul majstra Slovenska

Trenčín prehral štvrtý zápas za sebou, Ružomberčania doma len remizovali |  Športky.sk
Trenčín prehral štvrtý zápas za sebou, Ružomberčania doma len remizovali | Športky.sk

VIDEO Najšialenejší vlastný gól roku: Brankár sa zamotal ako čínsky  hlavolam! | Športky.sk
VIDEO Najšialenejší vlastný gól roku: Brankár sa zamotal ako čínsky hlavolam! | Športky.sk

Veľký talent slovenského futbalu má šancu sa stať najmladším hráčom  histórie našej ligy | Šport7.sk
Veľký talent slovenského futbalu má šancu sa stať najmladším hráčom histórie našej ligy | Šport7.sk

Henty rozosmutnil Trenčín Bratislava tlieskala Košiciam Dúbravka chce  pozvánku Denník Šport oddnes v plnej farbe na celom
Henty rozosmutnil Trenčín Bratislava tlieskala Košiciam Dúbravka chce pozvánku Denník Šport oddnes v plnej farbe na celom

VIDEO Slovan doma iba remizoval so Zlatými Moravcami | Športky.sk

Exhibícia Kanonieri v Piešťanoch privíta domáce i české osobnosti

Liverpool zdemoloval Crystal Palace a nasadil k bodovému trháku

19. 11. 2019 20:45 hod VS

V nevľúdnom počasí gól nepadol, nádejnú strelu Vasiľa zastavilo brvno  (FOTO) | Košice Online
V nevľúdnom počasí gól nepadol, nádejnú strelu Vasiľa zastavilo brvno (FOTO) | Košice Online

Belgickí futbalisti porazili Fínov, jeden z gólov si pripísal Lukaku | TA3

Napodobňujem SLÁVNE GÓLY vo Futbale! - YouTube

Timotej Jambor pokračuje v šľapajách otca Milana | Šport.sk

Famózni Španieli obhájili titul, Talianov pokorili 4:0 - SITA.sk

Slovensko prehralo v kvalifikácii na futbalové MS v Rusku 0:1 po vlastnom  góle Milana Škriniara
Slovensko prehralo v kvalifikácii na futbalové MS v Rusku 0:1 po vlastnom góle Milana Škriniara