Shipley pustatina Hosťujúci starí rodičia pionierska 4 futbal klan hodnosť sociálna

Dúfam, že ich bude futbal stále baviť a so cťou sa popasujú aj s búrlivým  obdobím puberty", hovorí tréner "Projektu" Pavel Ambros - FK Brezno
Dúfam, že ich bude futbal stále baviť a so cťou sa popasujú aj s búrlivým obdobím puberty", hovorí tréner "Projektu" Pavel Ambros - FK Brezno

Novinky | Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4,  977 01 Brezno
Novinky | Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4, 977 01 Brezno

Úspech dievčat z Tulipánovej - SME | MY Nitra

Turnaj O pohár generálneho riaditeľa ŽP, a.s. vyhrala ZŠ Pionierska 2 | FK  Železiarne Podbrezová
Turnaj O pohár generálneho riaditeľa ŽP, a.s. vyhrala ZŠ Pionierska 2 | FK Železiarne Podbrezová

Pionierska 4, Šaľa - oma.sk

Vyvrcholil futbalový McDonald's Cup: Milánsky sen si splnia mladí Trenčania  - SME | MY Nitra
Vyvrcholil futbalový McDonald's Cup: Milánsky sen si splnia mladí Trenčania - SME | MY Nitra

Futbal Cup | Sports League | Facebook

Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4, 977 01 Brezno

Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti Základnej školy Karola Rapoša v  Brezne, jej
Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti Základnej školy Karola Rapoša v Brezne, jej

18.9.2006 :: Ropspol Častkovce - MTJ Nitrianske Pravno 4 : 2

Po napínavom a vyrovnanom finálovom súboji sa víťazom opäť stali žiaci zo  Základnej školy Pionierska 2 | Podbrezovan
Po napínavom a vyrovnanom finálovom súboji sa víťazom opäť stali žiaci zo Základnej školy Pionierska 2 | Podbrezovan

Žiaci ZŠ Spojová vyhrali krajské kolo McDonald's Cup-u

Sportcentrum Pionierska | Facebook

Krajské kolo v malom futbale starších žiakov – Základná škola Eleny Maróthy  Šoltésovej
Krajské kolo v malom futbale starších žiakov – Základná škola Eleny Maróthy Šoltésovej