Home

Bezhlavý Vstupné zrážky ostrava futbal kader Napíšte email Buďte opatrní priznať

Gólová prestrelka s Baníkom Ostrava -MFK Zemplín Michalovce

Prípravné zápasy tímov Fortuna ligy: Ako zvládli generálky? (výsledky) |  SPORTNET
Prípravné zápasy tímov Fortuna ligy: Ako zvládli generálky? (výsledky) | SPORTNET

Baník Ostrava má kvôli dlhom zastavené prestupy

Futbalový klub Baník Ostrava opúšťajú skúsení hráči | Šport7.sk

Šošoni vyhrali nad Baníkom, v Dubaji ich čakajú ďalší súperi | Žilinský  večerník
Šošoni vyhrali nad Baníkom, v Dubaji ich čakajú ďalší súperi | Žilinský večerník

Dunajská Streda obmenila káder, chce sa dostať medzi šesť najlepších |  SPORTNET
Dunajská Streda obmenila káder, chce sa dostať medzi šesť najlepších | SPORTNET

II. LIGA – Jarný kolotoč sa roztočil, aké boli prípravy tímov a aké sú ich  ciele? | Slovenský futbalový zväz
II. LIGA – Jarný kolotoč sa roztočil, aké boli prípravy tímov a aké sú ich ciele? | Slovenský futbalový zväz

Slováci nabrali smer Ostrava! Spoliehajú sa na silný kolektív | TVNOVINY.sk

Spartak v generálke podľahol Baníku Ostrava, Jarovič sa Látalovi pozdáva |  TRNAVSKÝ HLAS
Spartak v generálke podľahol Baníku Ostrava, Jarovič sa Látalovi pozdáva | TRNAVSKÝ HLAS

Soupiska U18 | FC Baník Ostrava

II. LIGA – Štartuje sezóna 2021/22, aké sú ciele klubov? | Slovenský  futbalový zväz
II. LIGA – Štartuje sezóna 2021/22, aké sú ciele klubov? | Slovenský futbalový zväz

Zlaté Moravce začali budovať káder na novú sezónu | Športky.sk

Trnava nastúpi do sezóny s kompletným kádrom: Cieľ je stanovený jasne! |  Nový Čas
Trnava nastúpi do sezóny s kompletným kádrom: Cieľ je stanovený jasne! | Nový Čas

FC Hradec Králové - Aktuálne články | Športky.sk

Ján Greguš o Jablonci: „Teším sa na kvalitný futbal i nový káder“

V Skalici viacero zmien v kádri i nový tréner, klub posilnil útočník zo  Slovana Bratislava | Športky.sk
V Skalici viacero zmien v kádri i nový tréner, klub posilnil útočník zo Slovana Bratislava | Športky.sk

V Skalici nastane viacero zmien v kádri i nový tréner

Káder futbalového majstra Spartak Trnava doplnil pred štartom Fortuna ligy  Lukáš Lupták - SITA.sk
Káder futbalového majstra Spartak Trnava doplnil pred štartom Fortuna ligy Lukáš Lupták - SITA.sk

OBRAZEM: Baník udolal "červený" Hlučín v prodloužení. Bitvu viděl i  Hadamczik - Moravskoslezský deník
OBRAZEM: Baník udolal "červený" Hlučín v prodloužení. Bitvu viděl i Hadamczik - Moravskoslezský deník