Home

alkohol labka získať späť michalovce futbal prehry Vytrvalosť medzera obohatenie

Michalovce doma prehrali s Ružomberkom | FutbalPortal.sk

10.kolo, Michalovce - Podbrezová 1:0 | FK Železiarne Podbrezová

Príprava: V generálke dvojgólová prehra s MFK Zemplín Michalovce | MFK  Dukla Banská Bystrica
Príprava: V generálke dvojgólová prehra s MFK Zemplín Michalovce | MFK Dukla Banská Bystrica

Michalovce v Trenčíne len remizovali, Liptáci si napriek prehre zahrajú  baráž o EKL | Športky.sk
Michalovce v Trenčíne len remizovali, Liptáci si napriek prehre zahrajú baráž o EKL | Športky.sk

Futbalisti odštartovali prípravu, v Michalovciach prehrali. Káder sa  výrazne zmenil | Šport | Články | AHOJ.TV
Futbalisti odštartovali prípravu, v Michalovciach prehrali. Káder sa výrazne zmenil | Šport | Články | AHOJ.TV

Fortuna liga: Trnava zdolala presvedčivo Michalovce | SPORTNET

Trojgólové prehry v Košiciach -MFK Zemplín Michalovce

Slovanu uštedrili prehru po 7 mesiacoch -MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Dnešný domáci zápas sme nezvládli a proti  Trenčínu sme prehrali najtesnejším rozdielom 1:2, jediný gól MFK Zemplín  strelil v 50. minúte Matej Trusa ⚽️ | Facebook
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Dnešný domáci zápas sme nezvládli a proti Trenčínu sme prehrali najtesnejším rozdielom 1:2, jediný gól MFK Zemplín strelil v 50. minúte Matej Trusa ⚽️ | Facebook

Slovan je vo Fortuna lige stále bez prehry, Sereď má prvý triumf z pôdy  súpera - Webnoviny.sk
Slovan je vo Fortuna lige stále bez prehry, Sereď má prvý triumf z pôdy súpera - Webnoviny.sk

MFK Zemplín Michalovce (@mfkzemplin) / Twitter

Smolná prehra v slovenskom Ríme -MFK Zemplín Michalovce

Pod Dubňom ďalšia prehra o gól -MFK Zemplín Michalovce

Aktualizované: Dunajská Streda po remíze so Žilinou stále bez prehry,  Michalovce s Nitrou ešte nevyhrali - Webnoviny.sk
Aktualizované: Dunajská Streda po remíze so Žilinou stále bez prehry, Michalovce s Nitrou ešte nevyhrali - Webnoviny.sk

Michalovce s Trenčínom prehrali rozdielom siedmich gólov

Fortuna liga dnes: Podbrezová prehrala tretí zápas po sebe, vyhrali  Michalovce | SPORTNET
Fortuna liga dnes: Podbrezová prehrala tretí zápas po sebe, vyhrali Michalovce | SPORTNET

Vysoké prehry v hlavnom meste -MFK Zemplín Michalovce

Vysoká prehra pod Čákovým hradom -MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Zápas s Pohroním sme nezvládli, po góloch  Lačného a Badola z prvého polčasu sme prehrali výsledkom 0:2 | Facebook
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Zápas s Pohroním sme nezvládli, po góloch Lačného a Badola z prvého polčasu sme prehrali výsledkom 0:2 | Facebook

Nitra hostila Michalovce: So súťažou sa rozlúčila vysokou prehrou, FOTO