kopec Goneryl krivka kajak k1 vodny slalom stavba stratený Používanie počítača škodca

Vodný slalom-SP: Kajakárkam nevyšlo semifinále, Grigar postúpil do finále K1

KANOE TATRA KLUB - Liptovské slalomy budú generálkou pred Európou

Grigar ovládol prvú kvalifikáciu kajakárov, ďalšie slovenské lode do opráv  | Nový Čas
Grigar ovládol prvú kvalifikáciu kajakárov, ďalšie slovenské lode do opráv | Nový Čas

Vodný slalom-SP: V Čunove najúspešnejšie Slovensko!

Medailová žatva našich slalomárok: Mintálová a Paňková si vypádlovali  zlato! | Športky.sk
Medailová žatva našich slalomárok: Mintálová a Paňková si vypádlovali zlato! | Športky.sk

SP ve vodním slalomu Praha-Troja 2022 ✔️ program, výsledky | BetArena.cz

Slovensko má druhú medailu! Fantastický Grigar vybojoval v K1 striebro |  Športky.sk
Slovensko má druhú medailu! Fantastický Grigar vybojoval v K1 striebro | Športky.sk

Bude to boj: V piatok začínajú slovenskí vodní slalomári bojovať o  olympijské miestenky
Bude to boj: V piatok začínajú slovenskí vodní slalomári bojovať o olympijské miestenky

V Čunove sa predstaví svetová elita, trať postaví Martikán - SITA.sk

Šestadvacet let sbírá medaile. Hilgertová rozšířila sbírku o další zlato -  Deník.cz
Šestadvacet let sbírá medaile. Hilgertová rozšířila sbírku o další zlato - Deník.cz

Slovenskí slalomári nebudú na zahraničných podujatiach

Famózny úspech Slovenska vojde do dejín: Toto sa nášmu kajakárovi podarilo  prvýkrát v histórii! | Športky.sk
Famózny úspech Slovenska vojde do dejín: Toto sa nášmu kajakárovi podarilo prvýkrát v histórii! | Športky.sk

Kajakárka Stanovská získala striebro na ME žien do 23 rokov vo vodnom  slalome | Slovenský olympijský tím
Kajakárka Stanovská získala striebro na ME žien do 23 rokov vo vodnom slalome | Slovenský olympijský tím

vodný slalom Archives - Správy RTVS

Predstavujeme náš tím pre majstrovstvá Európy – K1 muži | Slovenská  Kanoistika
Predstavujeme náš tím pre majstrovstvá Európy – K1 muži | Slovenská Kanoistika

VIDEO Grigarovi finálová jazda nevyšla podľa predstáv: Za víťazom zaostal o  8,5 sekundy | Športky.sk
VIDEO Grigarovi finálová jazda nevyšla podľa predstáv: Za víťazom zaostal o 8,5 sekundy | Športky.sk