Home

inštancie nedeľa Oživiť iran futbal predvečer vor Unravel

Irán na prahu historického úspechu, v ceste mu stojí Ronaldova družina

Ďalší šok v Katare. Irán dvakrát udrel v nadstavenom čase a Wales teraz  musí vyhrať nad Anglickom | TVNOVINY.sk
Ďalší šok v Katare. Irán dvakrát udrel v nadstavenom čase a Wales teraz musí vyhrať nad Anglickom | TVNOVINY.sk

Albión zvalcoval Irán, Holanďania udreli v závere, USA s remízou - MS vo  futbale 2022 - Futbal - Športweb
Albión zvalcoval Irán, Holanďania udreli v závere, USA s remízou - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb

Šéf Šachtaru žiada rezolútne riešenie: Irán by mali vylúčil zo šampionátu v  Katare! | Športky.sk
Šéf Šachtaru žiada rezolútne riešenie: Irán by mali vylúčil zo šampionátu v Katare! | Športky.sk

USA dnes zdolali Irán: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Irán čelí obvineniu, v ženskom futbalovom tíme má vraj osem mužov

MS vo futbale 2022: Irán prepustil po výhre nad Walesom 700 väzňov |  SPORTNET
MS vo futbale 2022: Irán prepustil po výhre nad Walesom 700 väzňov | SPORTNET

Irán sa sťažuje na zmenu podoby vlajky zo strany Američanov

Irán | Futbal | Novinky a štatistiky

MS VO FUTBALE 2022 Irán zaskočil Wales a boj o postup sa zamotáva, Katar na  turnaji končí | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Irán zaskočil Wales a boj o postup sa zamotáva, Katar na turnaji končí | Športky.sk

Irán gólmi v závere zdolal Wales 2:0

Kucka Tip - FUTBAL muži MEDZIŠTÁTNE 13:00 Irán - Sierra Leone 1 @1.33 niké  Zápas sa odohrá na Azadi Stadium v západnom Tehráne. Kto nehrá nízke kurzy  odporúčam do komba. Fair 1.12!
Kucka Tip - FUTBAL muži MEDZIŠTÁTNE 13:00 Irán - Sierra Leone 1 @1.33 niké Zápas sa odohrá na Azadi Stadium v západnom Tehráne. Kto nehrá nízke kurzy odporúčam do komba. Fair 1.12!

Zocelený Irán povedie k úspechu kouč Queiroz

MS vo futbale 2022 - Anglicko - Irán 6:2 / VIDEO | Šport.sk

Zápas medzi Iránom a USA priniesol drámu a postup Američanov

Analýza zápasu Irán - Španielsko: Zaskočí Irán aj Španielov?

Irán nominoval aj útočníka Azmouna: Ten podporuje protivládne protesty |  Šport7.sk
Irán nominoval aj útočníka Azmouna: Ten podporuje protivládne protesty | Šport7.sk

Irán správy | Futbal - Flashscore správy

V súboji Anglicka s USA gól nepadol. Irán dosiahol senzačný triumf - MS vo  futbale 2022 - Futbal - Športweb
V súboji Anglicka s USA gól nepadol. Irán dosiahol senzačný triumf - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb

MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Anglicko - Irán padlo osem gólov a  trval až 117 minút - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Anglicko - Irán padlo osem gólov a trval až 117 minút - SITA.sk