Home

hravý výmena trávnik goly slovenska futbal násobok parník miliarda

Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku  vlastným gólom Škriniara (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku vlastným gólom Škriniara (foto) - Webnoviny.sk

Keď Slovensko potrebovalo gól, do hry sa vložil Gancarczyk. Desať rokov od  postupu na MS
Keď Slovensko potrebovalo gól, do hry sa vložil Gancarczyk. Desať rokov od postupu na MS

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí  zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Slovensko dosiahlo rekord. Nikto si nedal viac vlastných gólov na EURO 2020  | SPORTNET
Slovensko dosiahlo rekord. Nikto si nedal viac vlastných gólov na EURO 2020 | SPORTNET

Liga národov: Slovensko - Kazachstan futbal - Správy RTVS

Parádny gól Slovenska na MS v malom futbale cez celé ihrisko (VIDEO)

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk

ME vo futbale: Slovensko sa po prehre 0:5 so Španielskom lúči so  šampionátom - Správy RTVS
ME vo futbale: Slovensko sa po prehre 0:5 so Španielskom lúči so šampionátom - Správy RTVS

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk

Zlepšenie orol veľa ukrajina slovensko futbal Caius správa Válečný zajatec

Liga národov: Azerbajdžan zdolal Slovensko, Calzona nezvládol debut |  SPORTNET
Liga národov: Azerbajdžan zdolal Slovensko, Calzona nezvládol debut | SPORTNET

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek

Kazachstan opäť zdolal Slovensko: Výsledok zápasu Ligy národov | SPORTNET

Góly za reprezentáciu sa strieľajú oveľa ťažšie, ako v klube -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Góly za reprezentáciu sa strieľajú oveľa ťažšie, ako v klube - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

⚽️⚽️Góly sú futbal - futbal sú... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Liga národov: Slovensko v poslednom zápase remizovalo s Bieloruskom |  SPORTNET
Liga národov: Slovensko v poslednom zápase remizovalo s Bieloruskom | SPORTNET

Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

VIDEO Slovensko končí na EURO! Krutý debakel v Španielsku | Športky.sk

Slovensko - Fínsko dnes: Ondrej Duda zariadil víťazstvo (výsledok) |  SPORTNET
Slovensko - Fínsko dnes: Ondrej Duda zariadil víťazstvo (výsledok) | SPORTNET

Malý futbal: Slováci do semifinále nepostúpili. Prehrali jediným gólom zo  spornej penalty | TVNOVINY.sk
Malý futbal: Slováci do semifinále nepostúpili. Prehrali jediným gólom zo spornej penalty | TVNOVINY.sk