Home

mocný sopečný kresťan futbalový turnaj o pohár generálneho manažéra juraja jánošíka výrečný pomoc pôžička

MěFS Brno víťazom 22. ročníka Attract Kerobaj CUP 2020, bratislavské výbery  na medailových miestach – Bratislavský Futbalový Zväz
MěFS Brno víťazom 22. ročníka Attract Kerobaj CUP 2020, bratislavské výbery na medailových miestach – Bratislavský Futbalový Zväz

Oznamy a pozvánky – Stránka 42 – Bratislavský Futbalový Zväz

Juraj Jánošík tretíkrát predsedom BFZ – Bratislavský Futbalový Zväz

Obecný futbalový klub Dunajská Lužná

BFZ – Potvrdený štvrtý mandát pre Juraja Jánošíka | Slovenský futbalový zväz

Ramsay predstavil svoju družinu, ktorá zabojuje na Nemeckom pohári | TA3

Juraj JÁNOŠÍK : Situácia je vážna, verím však, že sa na jar hrať bude –  Bratislavský Futbalový Zväz
Juraj JÁNOŠÍK : Situácia je vážna, verím však, že sa na jar hrať bude – Bratislavský Futbalový Zväz

Spartak dokázal v závere vyrovnať, gólostroj Podbrezovej a prekvapenie na  úkor DAC | Športky.sk
Spartak dokázal v závere vyrovnať, gólostroj Podbrezovej a prekvapenie na úkor DAC | Športky.sk

Fotogaléria – Bratislavský Futbalový Zväz

Predseda BFZ Juraj Jánošík si úctil pamiatku Jána Popluhára – Bratislavský  Futbalový Zväz
Predseda BFZ Juraj Jánošík si úctil pamiatku Jána Popluhára – Bratislavský Futbalový Zväz

Slováci pred Nemeckým pohárom už v kompletnom zložení, premiéru za národný  tím zažije päť hráčov - SITA.sk
Slováci pred Nemeckým pohárom už v kompletnom zložení, premiéru za národný tím zažije päť hráčov - SITA.sk

Volebná konferencia SFZ: Prezidentom SFZ opätovne Ján Kováčik,predseda BFZ Juraj  Jánošík nadaľej členom VV SFZ a ocenený zlatým odznakom SFZ – Bratislavský  Futbalový Zväz
Volebná konferencia SFZ: Prezidentom SFZ opätovne Ján Kováčik,predseda BFZ Juraj Jánošík nadaľej členom VV SFZ a ocenený zlatým odznakom SFZ – Bratislavský Futbalový Zväz

Cíger nominoval na Švajčiarsky pohár aj slovanistov, návrat Juraja Mikúša |  TVNOVINY.sk
Cíger nominoval na Švajčiarsky pohár aj slovanistov, návrat Juraja Mikúša | TVNOVINY.sk

Slovan 04/2010 - UNA creative

Futbalové prostredie je môj druhý domov.“ Rozhovor s Jurajom Jánošíkom,  predsedom Bratislavského futbalového zväzu. – Bratislavský Futbalový Zväz
Futbalové prostredie je môj druhý domov.“ Rozhovor s Jurajom Jánošíkom, predsedom Bratislavského futbalového zväzu. – Bratislavský Futbalový Zväz

VIDEO VAR bol opäť v akcii: Dunajská Streda si v šlágri so Žilinou zaistila  pohárovú miestenku | Športky.sk
VIDEO VAR bol opäť v akcii: Dunajská Streda si v šlágri so Žilinou zaistila pohárovú miestenku | Športky.sk

OFK Dunajská Lužná zdolal TJ Tatran Bohunice a prvý raz vyhral Superpohár –  Bratislavský Futbalový Zväz
OFK Dunajská Lužná zdolal TJ Tatran Bohunice a prvý raz vyhral Superpohár – Bratislavský Futbalový Zväz

Bratislavský futbalový zväz

BRATISLAVA CUP 2018 ovládol výber Belehradu, výber BFZ skončil tretí |  SPORTNET
BRATISLAVA CUP 2018 ovládol výber Belehradu, výber BFZ skončil tretí | SPORTNET

Čaká ich Nemecký pohár. Šatan a Ramsay robili nútené zmeny - Reprezentácia  - Hokej - Športweb
Čaká ich Nemecký pohár. Šatan a Ramsay robili nútené zmeny - Reprezentácia - Hokej - Športweb