kronika plákanie Repasta futbal trnava 7.6 2019 prísne metóda Zakázať

⚫️Tímové fotenie🔴... - FC Spartak Trnava - ženy a dievčatá | Facebook

Spartak doma podľahol Rakówu 0:2. V Poľsku idú za postupom

Highlights FC Spartak Trnava vs. FC DAC Dunajská Streda 3:1 (1:0) - YouTube

Fortuna liga - FK Senica - ŠKF Sereď 1:2 - Sereď do skupiny o titul! |  Šport.sk
Fortuna liga - FK Senica - ŠKF Sereď 1:2 - Sereď do skupiny o titul! | Šport.sk

GRASSROOTS – V TRNAVE ODŠTARTOVAL 7. ROČNÍK PRENGO CUP 2019 | Slovenský  futbalový zväz
GRASSROOTS – V TRNAVE ODŠTARTOVAL 7. ROČNÍK PRENGO CUP 2019 | Slovenský futbalový zväz

Slovensko vs. Jordánsko - Trnava | Události | GoSlovakia

Trnava : Fenerbahce - Európska liga 2018/2019 - ONLINE | SPORTNET

SR A – Víťazný obrat naštartoval Haraslín, Hapal pred Azerbajdžanom vyradil  päticu hráčov | Slovenský futbalový zväz
SR A – Víťazný obrat naštartoval Haraslín, Hapal pred Azerbajdžanom vyradil päticu hráčov | Slovenský futbalový zväz

🔴⚫Fotky zo zápasu 📸⚽ - FC Spartak Trnava | Facebook

Trnava sa zaradila medzi najlepších majstrov našej histórie: Len škoda, že  UEFA ju dočasne obrala o skupinovú fázu | Šport7.sk
Trnava sa zaradila medzi najlepších majstrov našej histórie: Len škoda, že UEFA ju dočasne obrala o skupinovú fázu | Šport7.sk

Pozvánka na víkendové zápasy - ŠK BLAVA 1928

Senzácia v Trnave? V hľadáčiku dve bývalé hviezdy reprezentácie: Obe  priznávajú kontakt s klubom! | Nový Čas
Senzácia v Trnave? V hľadáčiku dve bývalé hviezdy reprezentácie: Obe priznávajú kontakt s klubom! | Nový Čas

Analýza zápasu Slovensko – Jordánsko: Hostia sú 3 dni po Ramadáne

Reprezentácia | Slovenský zväz malého futbalu %

ONLINE: Slovensko - Jordánsko, medzištátny zápas | SPORTNET

Slováci Jordánsko nešetrili: Po zbabranom prvom polčase predviedli gólový  uragán
Slováci Jordánsko nešetrili: Po zbabranom prvom polčase predviedli gólový uragán

KOTEL oslavuje gól na 2-0 proti Dunajskej Strede :-) | Včerajšia 52.  minúta, Depetris strieľa druhý gól a KOTEL exploduje radosťou! Pyro  samozrejme nemohlo chýbať ;) | By Ultras Spartak Trnava | Facebook
KOTEL oslavuje gól na 2-0 proti Dunajskej Strede :-) | Včerajšia 52. minúta, Depetris strieľa druhý gól a KOTEL exploduje radosťou! Pyro samozrejme nemohlo chýbať ;) | By Ultras Spartak Trnava | Facebook

Spartak Trnava je európskym lídrom: Veľkokluby sú ďaleko za slovenským  majstrom! | Šport7.sk
Spartak Trnava je európskym lídrom: Veľkokluby sú ďaleko za slovenským majstrom! | Šport7.sk

FC Spartak TRNAVA 2005 - U11 - KORŇA 13.12.2014 - turnaj

Nešťastie po futbalovom zápase: Bývalý hráč Spartaka Trnava odpadol v šatni  a zomrel | Nový Čas
Nešťastie po futbalovom zápase: Bývalý hráč Spartaka Trnava odpadol v šatni a zomrel | Nový Čas