Home

žltkastý sneh prevaha finále krajského poháru zlín 2019 fotbal elegantný bodka Perfervid

Hrát o Evropu je logický krok, říká Jakubowicz, ředitel Bohemians - Seznam  Zprávy
Hrát o Evropu je logický krok, říká Jakubowicz, ředitel Bohemians - Seznam Zprávy

Africkým králem je poprvé Senegal, finále s Egyptem rozhodly penalty -  iDNES.cz
Africkým králem je poprvé Senegal, finále s Egyptem rozhodly penalty - iDNES.cz

Reinberk i přes zranění odehrál ve finále MOL Cupu životní zápas | Soutěže  | FOTBAL.CZ
Reinberk i přes zranění odehrál ve finále MOL Cupu životní zápas | Soutěže | FOTBAL.CZ

Konečník vs Tomšů. Kanonýři ozdobí finále krajského poháru - Slovácký deník

Finále poháru KFS odloženo! Předseda kvůli fanouškům apeluje na kluby -  Zlínský deník
Finále poháru KFS odloženo! Předseda kvůli fanouškům apeluje na kluby - Zlínský deník

Nice Slovácko! Příběhy třech hrdinů, kteří zaveleli k senzačnímu obratu -  iDNES.cz
Nice Slovácko! Příběhy třech hrdinů, kteří zaveleli k senzačnímu obratu - iDNES.cz

Bořek Dočkal: Zkušenosti z předešlého finále se nám budou hodit | Soutěže |  FOTBAL.CZ
Bořek Dočkal: Zkušenosti z předešlého finále se nám budou hodit | Soutěže | FOTBAL.CZ

Vzpomínky ožívají: Fastav vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z pohárů -  Zlínský deník
Vzpomínky ožívají: Fastav vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z pohárů - Zlínský deník

Podívejte se: Pohár i medaile. Takto to vypadalo po finále Poháru Zlínského  KFS - Zlínský deník
Podívejte se: Pohár i medaile. Takto to vypadalo po finále Poháru Zlínského KFS - Zlínský deník

Pohár FAČR – Wikipedie

ZHODNOCENÍ VÝBĚRU U12 OFS KLATOVY - CELOSTÁTNÍ FINÁLE 10.-11.6. 2019 V  PRAZE | Soutěže | FOTBAL.CZ
ZHODNOCENÍ VÝBĚRU U12 OFS KLATOVY - CELOSTÁTNÍ FINÁLE 10.-11.6. 2019 V PRAZE | Soutěže | FOTBAL.CZ

Finále MOL Cupu: Liberec - Sparta 0:0 po 1. poločase | Soutěže | FOTBAL.CZ

Jan Chramosta nejlepším kanonýrem MOL Cupu | Soutěže | FOTBAL.CZ

Fotbalisté Vyškova pomýšlí na postup do první ligy. V Líšni panují obavy -  iDNES.cz
Fotbalisté Vyškova pomýšlí na postup do první ligy. V Líšni panují obavy - iDNES.cz

Memoriál Vlastislava Marečka – finále kategorie U16 vyhrála Slavia na  penalty | Soutěže | FOTBAL.CZ
Memoriál Vlastislava Marečka – finále kategorie U16 vyhrála Slavia na penalty | Soutěže | FOTBAL.CZ

Nevšová slaví. Finále srovnala v nastavení, ovládla i penalty - Zlínský  deník
Nevšová slaví. Finále srovnala v nastavení, ovládla i penalty - Zlínský deník

V Uničově poprvé vyhrál Slovan Liberec finálový turnaj Planeo Cupu | Planeo  Cup – Pohár mládeže FAČR | Soutěže | FOTBAL.CZ
V Uničově poprvé vyhrál Slovan Liberec finálový turnaj Planeo Cupu | Planeo Cup – Pohár mládeže FAČR | Soutěže | FOTBAL.CZ

Na finálový turnaj Planeo Cupu v Uničově zavítá i David Rozehnal | Soutěže  | FOTBAL.CZ
Na finálový turnaj Planeo Cupu v Uničově zavítá i David Rozehnal | Soutěže | FOTBAL.CZ

Zlín vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z evropských pohárů - Deník.cz

FC FASTAV Zlín | Memoriál Vlastislava Marečka vyhrály na Letné po  dramatickém průběhu Pardubice
FC FASTAV Zlín | Memoriál Vlastislava Marečka vyhrály na Letné po dramatickém průběhu Pardubice

Fotbalový pohár patří Zlínu. Ve finále zdolal Opavu a bude fandit United -  iDNES.cz
Fotbalový pohár patří Zlínu. Ve finále zdolal Opavu a bude fandit United - iDNES.cz