Home

krivka Obohatiť ústava dukla slavia goly dekan menovať Dalset

Dukla - Slavia 0:4. Postup favorita, góly až ve druhé půli. Rada se díval z  okna | iSport.cz
Dukla - Slavia 0:4. Postup favorita, góly až ve druhé půli. Rada se díval z okna | iSport.cz

Slavia zdolala Liberec na jeho hřišti 1:0 a je v čele, Dukla díky gólu v  závěru porazila Opavu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia zdolala Liberec na jeho hřišti 1:0 a je v čele, Dukla díky gólu v závěru porazila Opavu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha B - Dukla Praha 1:3

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha B - Dukla Praha 1:5

B-tým: Domácí prohra 1:3 proti Dukle | SK Slavia Praha

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Slavia Praha 0:12

Slavia vstoupí do poháru pražským derby s Duklou, proti Spartě může v  Domažlicích nastoupit Limberský | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia vstoupí do poháru pražským derby s Duklou, proti Spartě může v Domažlicích nastoupit Limberský | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dukla nasázela Teplicím čtyři góly, Slavia nevyhrála ani proti Olomouci -  Sport.cz
Dukla nasázela Teplicím čtyři góly, Slavia nevyhrála ani proti Olomouci - Sport.cz

Nejlépe umí zápasy otáčet Dukla. Slavia je naopak nejčastěji ztrácí |  FORTUNA:LIGA
Nejlépe umí zápasy otáčet Dukla. Slavia je naopak nejčastěji ztrácí | FORTUNA:LIGA

První ligová výhra! Kiselův gól porazil Duklu! | SK Slavia Praha

Živě: Slavia - Dukla 4:1. Domácí jasně přehráli Duklu a vrátili se do čela  tabulky - Aktuálně.cz
Živě: Slavia - Dukla 4:1. Domácí jasně přehráli Duklu a vrátili se do čela tabulky - Aktuálně.cz

Slávisty čeká pohár proti Dukle. V sestavě budou změny, říká Trpišovský -  iDNES.cz
Slávisty čeká pohár proti Dukle. V sestavě budou změny, říká Trpišovský - iDNES.cz

Slavia nakazila v derby i rozjetou Duklu. Počtvrté hrála na jaře bez branek  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Slavia nakazila v derby i rozjetou Duklu. Počtvrté hrála na jaře bez branek | Hospodářské noviny (HN.cz)

Slavia Praha porazila Karvinú, Dukla Praha nestačila na Liberec

Slávistky na úvod sezony porazily Duklu | Ženy | FOTBAL.CZ

Živě: Dukla - Slavia 1:5. Sešívaní se na zápas s Chelsea naladili vysokou  výhrou - Aktuálně.cz
Živě: Dukla - Slavia 1:5. Sešívaní se na zápas s Chelsea naladili vysokou výhrou - Aktuálně.cz

Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v  osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz
Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz

Slavia se proti Dukle dlouho trápila. Nakonec ji ale srazila čtyřmi góly -  Pražský deník
Slavia se proti Dukle dlouho trápila. Nakonec ji ale srazila čtyřmi góly - Pražský deník

Slavia bere tři body na Dukle. Rozhodl vlastní gól | SK Slavia Praha

Dva góly Dukle? Přesto má trenér Slavie Koubek domácí úkol: útok | iSport.cz

SESTŘIH: Slavia - Dukla 4:1. Favorit dominoval, Stoch dal dva krásné góly |  iSport.cz
SESTŘIH: Slavia - Dukla 4:1. Favorit dominoval, Stoch dal dva krásné góly | iSport.cz

Slavia výrazně protočila sestavu, i tak v poháru bez problémů přešla přes  Duklu – ČT sport – Česká televize
Slavia výrazně protočila sestavu, i tak v poháru bez problémů přešla přes Duklu – ČT sport – Česká televize

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Dukla Praha - Slavia Praha B 4:1