Zlatá cyklistická štafeta na Olympijských hrách mládeže v Nanjing! |  Sportovní klub cyklistů Praha
Zlatá cyklistická štafeta na Olympijských hrách mládeže v Nanjing! | Sportovní klub cyklistů Praha

Fotogalerie: Cyklistická štafeta OV KSČM Teplice - Teplický deník

Komentář: Cyklokrosová štafeta byla zábavná a zbytečná | RoadCycling.cz -  silniční cyklistika na webu
Komentář: Cyklokrosová štafeta byla zábavná a zbytečná | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Tissot PRC 200 Tour de France Special Edition – dôstojne prevzatá cyklistická  štafeta | IRISIMO
Tissot PRC 200 Tour de France Special Edition – dôstojne prevzatá cyklistická štafeta | IRISIMO

Česká štafeta na MS v Kanadě osmá | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na  webu
Česká štafeta na MS v Kanadě osmá | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Štafeta švajčiarskych horských cyklistov má zlato na MS, Slováci 21.

Smíšenou štafetu na úvod MS cyklokrosařů vyhráli Nizozemci, Češi skončili  osmí - iDNES.cz
Smíšenou štafetu na úvod MS cyklokrosařů vyhráli Nizozemci, Češi skončili osmí - iDNES.cz

Česká štafeta mladých bajkerů slaví titul Mistrů Evropy - iVELO

Mistry světa ve štafetě jsou Švýcaři, Francouzi po technických problémech  5., Češi 9. - Mistrovství světa - Zpravodajství - MTBS.cz
Mistry světa ve štafetě jsou Švýcaři, Francouzi po technických problémech 5., Češi 9. - Mistrovství světa - Zpravodajství - MTBS.cz

Štafeta 2012 - převzetí od HMS - Blogy o životě s kolem i bez kola –  cyklistika, cykloturistika, cestování na kole
Štafeta 2012 - převzetí od HMS - Blogy o životě s kolem i bez kola – cyklistika, cykloturistika, cestování na kole

Jitka Čábelická - Štafeta @reprezentacemtb 5. místo na... | Facebook

Cyklistická štafeta NaKole.cz

Koňská štafeta: Do další etapy vybíhá "archeolog" Martin Liška - Dostihový  spolek a.s.
Koňská štafeta: Do další etapy vybíhá "archeolog" Martin Liška - Dostihový spolek a.s.

Česká štafeta na MS v Leogangu sedmá, Neumanová v e-bike devátá –  Reprezentace MTB
Česká štafeta na MS v Leogangu sedmá, Neumanová v e-bike devátá – Reprezentace MTB

Český Svaz Cyklistiky | Česká štafeta na MS v Leogangu sedmá, Neumanová v  e-bike devátá
Český Svaz Cyklistiky | Česká štafeta na MS v Leogangu sedmá, Neumanová v e-bike devátá

Štafety jen ve čtyřech, pojede jen pět národů včetně Čechů, ale bez  Nizozemců nebo Britů - Mistrovství světa - Zpravodajství - MTBS.cz
Štafety jen ve čtyřech, pojede jen pět národů včetně Čechů, ale bez Nizozemců nebo Britů - Mistrovství světa - Zpravodajství - MTBS.cz

Smolný úvod. Štafeta nedokončila, Kulhavému spadl řetěz | Týden.cz

Čeští bikeři na MS štafetu nedokončili, Kulhavý přetrhl řetěz | iSport.cz

CykloNovinky.cz - Česká štafeta bikerů se na MS obhajobě bronzu nepřiblížila

Česká triatlonová štafeta na olympijské hry v Tokiu nepostoupila - Zlínský  deník
Česká triatlonová štafeta na olympijské hry v Tokiu nepostoupila - Zlínský deník

Finále světového poháru: Ludvík třikrát zlatý, Bogar, Hašek i česká štafeta  v čele světových tabulek - MTBO.cz
Finále světového poháru: Ludvík třikrát zlatý, Bogar, Hašek i česká štafeta v čele světových tabulek - MTBO.cz

Stafeta - Články | MTBIKER

Česká štafeta veze z MS v Hamburku 12. místo - Česká triatlonová asociace -  Triatlon.cz
Česká štafeta veze z MS v Hamburku 12. místo - Česká triatlonová asociace - Triatlon.cz